Drukuj
  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Oferta pracy na stanowisku ratownika wodnego w sezonie letnim 2018.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie zaprasza do składania ofert pracy na stanowisku ratownika wodnego w sezonie letnim 2018 na kąpielisku MOSiR w Bukownie przy ul. Ks. Zelka. Termin składania ofert upływa w dniu 4 kwietnia 2018 r.

Czytaj więcej

Złoty Medal dla zawodnika z Klubu Kyokushin Karate w Bukownie na Makroregionie Południowym w Krośnie.

Krzysztof Strój z Klubu Kyokushin Karate w Bukownie wywalczył złoty medal w kategorii kumite seniorów -75 kg na Mistrzostwach Makroregionu Południowego Karate Kyokushin, który odbył się 11 marca 2018 roku w Krośnie. W zawodach zawodnicy z Bukowna startowali również w konkurencjach młodzików.

Czytaj więcej

Podsumowanie roku LZS: Orbita wśród wyróżnionych.

W Krakowie odbyło się uroczyste podsumowanie minionego roku Wojewódzkiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Wśród nagrodzonych za osiągnięcia znalazła się Orbita Bukowno i jej trener Radim Zouhar, którzy w lipcu 2017, reprezentując całą Małopolskę, sięgnęli po brąz w ogólnopolskim finale turnieju Piłkarska Kadra Czeka w Zamościu.

Czytaj więcej

Ogłoszenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie zaprasza do składania ofert na najem terenu pod kompleksową obsługę gastronomiczną (w tym sprzedaż piwa) i handlową na zasadzie wyłączności w czasie „DNI BUKOWNA 2018”. – w dniach od 16.06.2018 r. do 17.06.2018 r.

Czytaj więcej

Podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec i AP MGHKS Bolesław Bukowno.

20 lutego 2018 roku Akademia Piłkarska MGHKS Bolesław Bukowno podpisała umowę o współpracy z największym i najsilniejszym klubem piłkarskim działającym w Zagłębiu Dąbrowskim, obecnie występującym w 1 lidze, bezpośrednio na zapleczu ekstraklasy – Zagłębiem Sosnowiec.

Czytaj więcej

ZABAWA CHOINKOWA dla dzieci Samorządu Mieszkańców Centrum Południe

Zarząd Osiedla Centrum Południe zaprasza dzieci z południowej części miasta w wieku od 2 lat do 12 lat na ZABAWĘ CHOINKOWĄ, która odbędzie się 21 stycznia 2018 roku w godzinach od 16.00-18.00 w Hali Sportowej MOSiR w Bukownie. Jak co roku zabawę poprowadzi niezastąpiony KRIS.

Czytaj więcej

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej w roku 2018, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla MOSiR w Bukownie.

Zgodnie z art. 92 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych  Gmina Bukowno - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bukownie informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty w prowadzonym postępowaniu dotyczącym "Kompleksowej dostawy energii elektrycznej w roku 2018, obejmującej sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie".

Czytaj więcej

Odznaczenia oraz wyróżnienia dla działaczy z Klubu TKKF "Gwarek" z Bukowna podczas Uroczystej Gali zorganizowanej z okazji 60-lecia Małopolskiego TKKF.

2 grudnia 2017 roku w zabytkowej sali plenarnej Urzędu Miasta Krakowa przy ul. Św. Ducha odbyła się uroczysta Gala z okazji 60 rocznicy powstania Małopolskiego TKKF. Z tej okazji za działalność w zakresie sportu i rekreacji zostali uhonorowani działacze z Klubu TKKF "Gwarek" z Bukowna.

Czytaj więcej

Więcej pieniędzy na sport dzieci i młodzieży.

Już po raz drugi w tym roku zwiększa się ilość środków finansowych przeznaczanych dla klubów i stowarzyszeń sportowych na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży - tym razem o kwotę o 15.000 zł. Dzięki temu w trybie uproszczonym zlecone zostały zadania dla MGHKS Bolesław Bukowno, Stowarzyszenia Orbita oraz UKS Samuraj Bukowno.

Czytaj więcej

Brązowy medal wywalczyła zawodniczka z Klubu Kyokushin Karate z Bukowna na IX Turnieju Kumite w Jastrzębiu Zdroju.

Czteroosobowa młodzieżowa reprezentacja Klubu Kyokushin Karate z Bukowna w składzie: Róża Stolarczyk, Adam Kosno, Mateusz Lis i Mariusz Kosno wzięła udział w IX TURNIEJU KUMITE, który odbył się 4 listopada 2017 roku w Jastrzębiu Zdroju. Zawodnicy z Bukowna wystąpili zarówno w konkurencji kata, jak i kumite.

Czytaj więcej


Strona: [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34