Drukuj
  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Więcej pieniędzy na sport dzieci i młodzieży.

Już po raz drugi w tym roku zwiększa się ilość środków finansowych przeznaczanych dla klubów i stowarzyszeń sportowych na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży - tym razem o kwotę o 15.000 zł. Dzięki temu w trybie uproszczonym zlecone zostały zadania dla MGHKS Bolesław Bukowno, Stowarzyszenia Orbita oraz UKS Samuraj Bukowno.

Czytaj więcej

Brązowy medal wywalczyła zawodniczka z Klubu Kyokushin Karate z Bukowna na IX Turnieju Kumite w Jastrzębiu Zdroju.

Czteroosobowa młodzieżowa reprezentacja Klubu Kyokushin Karate z Bukowna w składzie: Róża Stolarczyk, Adam Kosno, Mateusz Lis i Mariusz Kosno wzięła udział w IX TURNIEJU KUMITE, który odbył się 4 listopada 2017 roku w Jastrzębiu Zdroju. Zawodnicy z Bukowna wystąpili zarówno w konkurencji kata, jak i kumite.

Czytaj więcej

31. Mistrzostwa Europy Kyokushin Świnoujście 2017 z bukowiańskim akcentem.

W dniach 13-14 października 2017 roku odbyły się w Świnoujściu 31. Mistrzostwa Europy Kyokushin z udziałem 412 zawodników z 24 krajów, walczących w 37 kategoriach wagowych. Sensei Sławomir Rudawski 4 Dan oraz Sensei Tomasz Dudzikowski 1 Dan z Klubu z Bukowna uczestniczyli w mityngu sędziowskim oraz we wspólnym z zawodnikami i trenerami porannym treningu na plaży w Świnoujściu.

Czytaj więcej

Boiskom piłkarskim MOSiR Bukowno susze już niestraszne.

W ubiegłym roku gruntowną modernizację przeszła płyta boiska treningowego ośrodka sportowego w Bukownie. Zainstalowano wówczas system automatycznego nawadniania oraz ułożono na boisku nową nawierzchnię z trawy rolowanej. W tym roku intensywne prace pielęgnacyjne przeprowadzono na płycie głównej.

Czytaj więcej

Zawody OSP w Bukownie.

17 września na stadionie Miejskim w Bukownie odbyły się Powiatowe Zawody Ochotniczych Straży Pożarnych. W zawodach udział wzięło 10 drużyn OSP oraz 4 drużyny Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze, które zaprezentowały pokaz swoich umiejętności strażackich.

Czytaj więcej

Ekstraklasa zawitała do Bukowna!

Wisła Kraków wygrała w Bukownie turniej Ekstra Talent, organizowany przez Ekstraklasę SA przy współudziale Ministerstwa Sportu i Turystyki. Na drugim miejscu APMT Krzeszowice, na trzecim miejscowa Orbita. – Jestem zbudowany tym co zobaczyłem w Bukownie – podsumował turniej Jacek Bednarz, wiceprezes Ekstraklasy SA.

Czytaj więcej

Ekstraklasowy turniej w Bukownie!

W najbliższą sobotę, 23 września, na dwóch boiskach stadionu MOSiR w Bukownie odbędzie się turniej piłkarski "Ekstra Talent", którego organizatorami są Ekstraklasa SA, Wisła Kraków i Stowarzyszenie "Orbita". Patronat nad imprezą objął burmistrz Bukowna Mirosław Gajdziszewski. W ceremonii dekoracji udział weżmie jeden z piłkarzy kadry pierwszego zespołu Wisły. Początek o godzinie 10.00.

Czytaj więcej

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Bukownie.

Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Olkuszu wraz ze Starostą Olkuskim, Burmistrzem Miasta Bukowno oraz Komendantem PSP w Olkuszu zapraszają wszystkich sympatyków sportów pożarniczych na ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE szczebla powiatowego drużyn OSP i MDP, które odbędą się na Stadionie MOSiR w Bukownie 17 września 2017 roku o godzinie 9.00. Serdecznie ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej

"Jak rowerem, to tylko do Bukowna".

Aż 765 rowerzystów z ponad 50 różnych miejscowości wzięło udział w piętnastej jubileuszowej edycji Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Bukownie. Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach mieli do pokonania trasę liczącą około 13 kilometrów. Bardziej niż czas minięcia mety liczył się sam udział w imprezie i przejazd w peletonie.

Czytaj więcej

Zakończenie sezonu kajakowego 2017 w Bukownie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bukownie zaprasza jeszcze tylko dziś, jutro i w niedzielę 10 września do skorzystania ze spływu kajakowego rzeką Sztołą. Czekamy na Państwa na przystani początkowej przy ulicy Spacerowej od piątku do niedzieli w godzinach 10.00-18.00. ZAPRASZAMY

Czytaj więcej


Strona: [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33