Drukuj
  Zespół Szkół Nr 1

Nabór do Uczniowskiego Klubu Sportowego ALFA Bukowno.

Uczniowski Klub Sportowy ALFA BUKOWNO zaprasza dzieci od 5 roku życia na zajęcia nauczania i doskonalenia pływania. Zajęcia odbywają się od wtorku do piątku w godz. 15.00 – 16.30 na krytej pływalni w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie, ul. Szkolna 8. Szczegółowe informacje: 608 652 238, 512 193 703.

Czytaj więcej

Kolejne zawody pływaków UKS ALFA BUKOWNO - "Bijemy Rekordy".

23 grudnia 2017 roku w Oświęcimiu odbyły się zawody pływackie "Bijemy Rekordy" pod patronatem Pawła Korzeniowskiego. Ta cykliczna impreza organizowana jest co roku w grudniu na krytej pływalni MOSiR, na której swoje pierwsze kroki stawiał mistrz świata i olimpijczyk Paweł Korzeniowski.

Czytaj więcej

Pływacy UKS Alfa Bukowno z pierwszymi medalami dla Bukowna!

W miniony weekend na basenie Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach rozegrany został VIII Międzynarodowy Mityng Pływacki, w którym po raz pierwszy udział wzięli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Alfa Bukowno.

Czytaj więcej

Zapraszamy na Mikołajkowe Charytatywne Warsztaty Taneczne TAŃCZYMY DLA NIKOSIA.

Beatiful Dance Studio, Daga Dance, Miejski Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie serdecznie zapraszają 2 grudnia 2017 roku od godziny 10.00 na Mikołajkowe Charytatywne Warsztaty Taneczne TAŃCZYMY DLA NIKOSIA. W programie: Taniec dla dzieci od lat 4, Latino Solo dla Pań, Zumba, Hip-Hop dla Młodzieży.

Wstęp 15 zł /godz/os.

Czytaj więcej

I Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszego Organizatora Parafiady Regionalnej w 2017 roku.

Z ogromną przyjemnością przekazujemy informację, iż IX Parafiada Regionalna w Bukownie została oceniona jako najlepiej zorganizowana tego typu impreza w Polsce. W minionym roku szkolnym zorganizowano 23 Parafiady Regionalne pod hasłem Parafiad Rodzin. Choć zawodnicy najmłodsi, ci poniżej 10 roku życia nie mogli zdobywać punktów w klasyfikacji generalnej, to nie zabrakło dla nich przestrzeni do zdrowej rywalizacji i świetnej zabawy.

Czytaj więcej

Warsztaty metodyczne dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej.

W sobotę, 4 listopada 2017 r. w Miejskim Przedszkolu w Bukownie w ramach współpracy i współdziałania między placówkami naszego terenu i okolicznych miejscowości odbyło się szkolenie dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej na temat: "Elementy muzykoterapii i relaksacji w pracy z dziećmi nadpobudliwymi".

Czytaj więcej

"Aktywna Tablica" w Bukownie.

Wojewoda Małopolski ogłosił wykaz szkół zakwalifikowanych do udzielenie wsparcia finansowego w tegorocznej edycji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – "Aktywna tablica". W ramach programu szkoły podstawowe zostaną wyposażone w tablice interaktywne, projektory, głośniki czy interaktywne monitory dotykowe.

Czytaj więcej

Małopolskie stypendia dla szczególnie uzdolnionych uczniów!!!

Do 26 października 2017 r. najwybitniejsi uczniowie z Małopolski mogą starać się o pieniądze przyznawane w ramach Regionalnego Programu Stypendialnego. Dzięki nim będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki czy przedsiębiorczości.

Czytaj więcej

"Klucz do potęgi" kluczem do "dorosłego świata".

Bardzo ciekawie zapowiada się w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie rok szkolny 2017/18 dla uczniów zainteresowanych naukami ścisłymi i informatyką. Rozpoczęła się bowiem realizacja projektu edukacyjnego "Klucz do potęgi", która potrwa do 30 czerwca 2019 r. Projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej, a wartość przedsięwzięcia wyniosła 563.455,84 zł.

Czytaj więcej

"Klasa sportowa" - czy warto?

Od wielu lat w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie są tworzone (i świetnie funkcjonują w naszym środowisku) tzw. "klasy sportowe". Obecnie to klasa 2b w gimnazjum, która jest klasą z rozszerzoną ilością godzin pływania i piłki nożnej, a w szkole podstawowej to klasa 7b o profilu siatkarsko-pływackim oraz utworzona w tym roku szkolnym klasa 4d, w której jest zwiększona ilość godzin z piłki nożnej i pływania.

Czytaj więcej


Strona: [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11