Drukuj
  Zespół Szkół Nr 1

Konkurs Kaligraficzny dla uczniów klas I- III edukacji wczesnoszkolnej rozstrzygnięty.

2 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie odbyła się III edycja gminnego konkursu kaligraficznego dla uczniów klas I-III edukacji wczesnoszkolnej "MISTRZ KALIGRAFII MIASTA BUKOWNO". Patronat nad konkursem objął Sekretarz Miasta Bukowno, pan Marcin Cockiewicz.

Czytaj więcej

Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Kielc rozstrzygnięte.

3 i 4 lutego 2018 roku na pływalni MOSiR w Kielcach odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Kielc. Wystartowało w nich 239 zawodników z 18 klubów z Polski i Ukrainy. Nie mogło w nich zabraknąć zawodników z UKS ALFA Bukowno, którzy pojawili się w Kielcach w niewielkim, bo ośmioosobowym, ale jakże walecznym składzie.

Czytaj więcej

II Gminny Turniej Ekologiczny w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie.

1 lutego 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie odbył się Turniej Ekologiczno-Sportowy dla uczniów klas I- III edukacji wczesnoszkolnej pod hasłem "Na ochronie środowiska, twoje zdrowie tylko zyska. Segregować śmieci, uczą się dzieci". Turniej zorganizowano we współpracy z Referatem Ochrony Środowiska przy Urzędzie Miejskim w Bukownie.

Czytaj więcej

Nabór do Uczniowskiego Klubu Sportowego ALFA Bukowno.

Uczniowski Klub Sportowy ALFA BUKOWNO zaprasza dzieci od 5 roku życia na zajęcia nauczania i doskonalenia pływania. Zajęcia odbywają się od wtorku do piątku w godz. 15.00 – 16.30 na krytej pływalni w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie, ul. Szkolna 8. Szczegółowe informacje: 608 652 238, 512 193 703.

Czytaj więcej

Kolejne zawody pływaków UKS ALFA BUKOWNO - "Bijemy Rekordy".

23 grudnia 2017 roku w Oświęcimiu odbyły się zawody pływackie "Bijemy Rekordy" pod patronatem Pawła Korzeniowskiego. Ta cykliczna impreza organizowana jest co roku w grudniu na krytej pływalni MOSiR, na której swoje pierwsze kroki stawiał mistrz świata i olimpijczyk Paweł Korzeniowski.

Czytaj więcej

Pływacy UKS Alfa Bukowno z pierwszymi medalami dla Bukowna!

W miniony weekend na basenie Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach rozegrany został VIII Międzynarodowy Mityng Pływacki, w którym po raz pierwszy udział wzięli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Alfa Bukowno.

Czytaj więcej

Zapraszamy na Mikołajkowe Charytatywne Warsztaty Taneczne TAŃCZYMY DLA NIKOSIA.

Beatiful Dance Studio, Daga Dance, Miejski Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie serdecznie zapraszają 2 grudnia 2017 roku od godziny 10.00 na Mikołajkowe Charytatywne Warsztaty Taneczne TAŃCZYMY DLA NIKOSIA. W programie: Taniec dla dzieci od lat 4, Latino Solo dla Pań, Zumba, Hip-Hop dla Młodzieży.

Wstęp 15 zł /godz/os.

Czytaj więcej

I Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszego Organizatora Parafiady Regionalnej w 2017 roku.

Z ogromną przyjemnością przekazujemy informację, iż IX Parafiada Regionalna w Bukownie została oceniona jako najlepiej zorganizowana tego typu impreza w Polsce. W minionym roku szkolnym zorganizowano 23 Parafiady Regionalne pod hasłem Parafiad Rodzin. Choć zawodnicy najmłodsi, ci poniżej 10 roku życia nie mogli zdobywać punktów w klasyfikacji generalnej, to nie zabrakło dla nich przestrzeni do zdrowej rywalizacji i świetnej zabawy.

Czytaj więcej

Warsztaty metodyczne dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej.

W sobotę, 4 listopada 2017 r. w Miejskim Przedszkolu w Bukownie w ramach współpracy i współdziałania między placówkami naszego terenu i okolicznych miejscowości odbyło się szkolenie dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej na temat: "Elementy muzykoterapii i relaksacji w pracy z dziećmi nadpobudliwymi".

Czytaj więcej

"Aktywna Tablica" w Bukownie.

Wojewoda Małopolski ogłosił wykaz szkół zakwalifikowanych do udzielenie wsparcia finansowego w tegorocznej edycji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – "Aktywna tablica". W ramach programu szkoły podstawowe zostaną wyposażone w tablice interaktywne, projektory, głośniki czy interaktywne monitory dotykowe.

Czytaj więcej


Strona: [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12