Drukuj
  Zespół Szkół Nr 1

I Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszego Organizatora Parafiady Regionalnej w 2017 roku.

Z ogromną przyjemnością przekazujemy informację, iż IX Parafiada Regionalna w Bukownie została oceniona jako najlepiej zorganizowana tego typu impreza w Polsce. W minionym roku szkolnym zorganizowano 23 Parafiady Regionalne pod hasłem Parafiad Rodzin. Choć zawodnicy najmłodsi, ci poniżej 10 roku życia nie mogli zdobywać punktów w klasyfikacji generalnej, to nie zabrakło dla nich przestrzeni do zdrowej rywalizacji i świetnej zabawy.

Czytaj więcej

Warsztaty metodyczne dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej.

W sobotę, 4 listopada 2017 r. w Miejskim Przedszkolu w Bukownie w ramach współpracy i współdziałania między placówkami naszego terenu i okolicznych miejscowości odbyło się szkolenie dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej na temat: "Elementy muzykoterapii i relaksacji w pracy z dziećmi nadpobudliwymi".

Czytaj więcej

"Aktywna Tablica" w Bukownie.

Wojewoda Małopolski ogłosił wykaz szkół zakwalifikowanych do udzielenie wsparcia finansowego w tegorocznej edycji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – "Aktywna tablica". W ramach programu szkoły podstawowe zostaną wyposażone w tablice interaktywne, projektory, głośniki czy interaktywne monitory dotykowe.

Czytaj więcej

Małopolskie stypendia dla szczególnie uzdolnionych uczniów!!!

Do 26 października 2017 r. najwybitniejsi uczniowie z Małopolski mogą starać się o pieniądze przyznawane w ramach Regionalnego Programu Stypendialnego. Dzięki nim będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki czy przedsiębiorczości.

Czytaj więcej

"Klucz do potęgi" kluczem do "dorosłego świata".

Bardzo ciekawie zapowiada się w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie rok szkolny 2017/18 dla uczniów zainteresowanych naukami ścisłymi i informatyką. Rozpoczęła się bowiem realizacja projektu edukacyjnego "Klucz do potęgi", która potrwa do 30 czerwca 2019 r. Projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej, a wartość przedsięwzięcia wyniosła 563.455,84 zł.

Czytaj więcej

"Klasa sportowa" - czy warto?

Od wielu lat w Szkole Podstawowej nr 1 w Bukownie są tworzone (i świetnie funkcjonują w naszym środowisku) tzw. "klasy sportowe". Obecnie to klasa 2b w gimnazjum, która jest klasą z rozszerzoną ilością godzin pływania i piłki nożnej, a w szkole podstawowej to klasa 7b o profilu siatkarsko-pływackim oraz utworzona w tym roku szkolnym klasa 4d, w której jest zwiększona ilość godzin z piłki nożnej i pływania.

Czytaj więcej

Nabór dziewcząt do Akademii Kobiecego Futbolu.

Akademia Kobiecego Futbolu Bukowno przy wsparciu Województwa Małopolskiego serdecznie zaprasza dziewczęta z Małopolski Zachodniej na treningi drużyny "Prądniczka Kraków Girls", które odbywać się będą w Zespole Szkół nr 1 w Bukownie we wtorki i czwartki od godziny 16.00. ZAPRASZAMY wszystkie dziewczynki kochające piłkę nożną!

Czytaj więcej

Sukces młodzieży z Bukowna na 29. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.

Stadion - Teatr – Świątynia te trzy słowa opisują parafiadową ideę wszechstronnego rozwoju, która jest realizowana w trakcie Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży. To trwające tydzień święto sportu, kultury i wiary odbywało się w dniach 9 – 15 lipca 2017 roku na obiektach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Czytaj więcej

List Gratulacyjny dla Szkoły Podstawowej w Bukowie za zajęcie I Miejsc w Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2016/2017.

W imieniu własnym, jak również Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Olkuszu składam serdeczne gratulacje i wyrazy uznania. Prowadzony od pięciu lat Powiatowy System Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnej przynosi wiele radości i satysfakcji jego uczestnikom oraz dużo zadowolenia z dobrze spełnionego obowiązku nauczycielom i opiekunom.

Czytaj więcej

IX Regionalna Parafiada w Bukownie.

W dniach 10 - 14 maja 2017 r. odbyła się IX Regionalna Parafiada w Bukownie. Impreza została zorganizowana przez Parafię Rzymskokatolicką św. Andrzeja Boboli oraz Zespół Szkół nr 1 w Bukownie. Parafiada jest częścią programu Stowarzyszenia Parafiada im. św. Józefa Kalasancjusza w Warszawie, ogólnopolskiego projektu "Ruch Rzeźbi Umysł, Serce i Ciało" i jest organizowana przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Czytaj więcej


Strona: [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11