Drukuj
  Miejskie Przedszkole i Klub Dziecięcy

NABÓR dzieci do Klubu Dziecięcego AKADEMIA Kreatywnego Malucha.

Klub Dziecięcy "Akademia Kreatywnego Malucha" w Bukownie przy ul. Niepodległości 11 (budynek Przedszkola) ogłasza nabór dzieci od 1. do 3. roku życia na rok szkolny 2018/2019, który trwa od 5 marca do 30 marca 2018r.

Czytaj więcej

NABÓR dzieci do Miejskiego Przedszkola w Bukownie.

Dyrektor Miejskiego Przedszkola w Bukownie ogłasza REKRUTACJĘ DZIECI na rok szkolny 2018/2019. Nabór trwa będzie od dnia 5 marca do 23 marca 2018 r. Przyjmujemy zgłoszenia dzieci od 3 do 6 lat. Podstawą zgłoszenia dziecka do przedszkola jest wypełnienie Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z niezbędnymi załącznikami.

Czytaj więcej

Kolejny raz w Bukownie odbyły się muzyczne warsztaty metodyczne dla nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej.

3 marca 2018 r. (sobota) w Miejskim Przedszkolu w Bukownie odbyło się kolejne spotkanie warsztatowe dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej i szkolnictwa specjalnego z cyklu: "Elementy muzykoterapii i relaksacji w pracy z dziećmi nadpobudliwymi i niepełnosprawnymi".

Czytaj więcej

Warsztaty metodyczne dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej.

W sobotę, 4 listopada 2017 r. w Miejskim Przedszkolu w Bukownie w ramach współpracy i współdziałania między placówkami naszego terenu i okolicznych miejscowości odbyło się szkolenie dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej na temat: "Elementy muzykoterapii i relaksacji w pracy z dziećmi nadpobudliwymi".

Czytaj więcej

"Bukowno na pocztówce" - okresowa wystawa w przedszkolu.

Od 18 września do 6  października 2017 r. w głównym holu Miejskiego Przedszkola w Bukownie można było oglądać wystawę osiemdziesięciu pocztówek pn. ,"Moja mała Ojczyzna – Bukowno" kolekcjonera Adama Czarta z Olkusza. Galerię przygotowały nauczycielki: Małgorzata Szkop i Małgorzata Żmuda.

Czytaj więcej

XI Międzywojewódzka Olimpiada Sportowa Przedszkolaków.

W miniony wtorek już po raz jedenasty na hali sportowej MOSiR Bukowno odbyła się Międzywojewódzka Olimpiada Sportowa "Od przedszkolaka do olimpijczyka". W konkursowych zmaganiach wzięły udział dzieci z przedszkoli w Bukownie, Bukownie Starym, Podlipiu, Krzykawie, Bolesławiu i Sławkowie. Inicjatorem imprezy było Miejskie Przedszkole w Bukownie.

Czytaj więcej

Konkurs na stanowisko Dyrektora Miejskiego Przedszkola w Bukownie.

Burmistrz Miasta Bukowno Ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Miejskiego Przedszkola w Bukownie. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i numerem telefonu, opatrzonych dopiskiem „Konkurs na stanowisko Dyrektora Miejskiego Przedszkola w Bukownie”, w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Bukownie lub wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Bukownie ul. Kolejowa, 16 32- 332 Bukowno, w terminie do dnia 12.06.2017r.

Czytaj więcej

Zapisy do Klubu Dziecięcego na rok szkolny 2016/2017.

Kierownik Klubu Dziecięcego "Akademia Kreatywnego Malucha" w Bukownie informuje, że od 1 marca 2016 r. można składać wnioski o przyjęcie dziecka do Klubu. Wniosek można pobrać ze strony internetowej (dokumenty do pobrania) lub osobiście w administracji Klubu w godz. 8.00-14.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 1 roku życia do 3 lat.

Czytaj więcej

Nabór do Miejskiego Przedszkola w Bukownie w roku szkolnym 2016/2017.

Miejskie Przedszkole w Bukownie ogłasza NABÓR DZIECI w wieku od 3 do 6 lat na rok szkolny 2016/2017. Zapisy do przedszkola odbywają się na podstawie kart zgłoszeń dostępnych w przedszkolu. Wnioski należy składać w terminie od 1 marca 2016 r. do 31 marca 2016 r.

Czytaj więcej

Nabór kandydatów chcących podjąć pracę na stanowisku: referent w pionie finansowo - księgowym w Klubie Dziecięcym

Kierownik Klubu Dziecięcego „Akademia Kreatywnego Malucha” w Bukownie, ul. Niepodległości 11, 32-332 Bukowno ogłasza nabór  kandydatów chcących podjąć pracę na stanowisku: referent w pionie finansowo – księgowym w Klubie Dziecięcym - wymiar czasu pracy 1/2 etat. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do 15.06.2015 r.

Czytaj więcej


Strona: [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12