Drukuj
  Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie

Prezentacja i promocja Monografii Miasta "Dzieje Bukowna".

Burmistrz Miasta, Rada Miejska oraz Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie serdecznie zapraszają na prezentację i promocję Monografii Miasta "DZIEJE BUKOWNA", wydanej z okazji Jubileuszu 55-lecia Miasta Bukowno, która odbędzie się 31 stycznia 2018 roku (środa) o godz. 17.30 w sali widowiskowej Centrum Kultury im. Jana Pawła II. W programie przewidziano także koncert artystów scen krakowskich "W kręgu operetki". Wstęp wolny. ZAPRASZAMY.

Czytaj więcej

Melodie z musicali i operetek.

Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie serdecznie zaprasza na karnawałowy koncert pt. "MELODIE Z MUSICALI I OPERETEK", który odbędzie się 28 stycznia (niedziela) 2018 roku o godz. 18.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury. Wystąpią m.in. Agnieszka Bochenek-Osiecka, Rafał Majzner, Mariola Płazak-Ścibich, Wanda Dudek-Kołodziejska. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w MOK. Zapraszamy.

Czytaj więcej

Zaproszenie na V ORSZAK Trzech Króli w Bukownie.

Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie oraz Parafia pw. Św. Andrzeja Boboli w Bukownie zapraszają na V ORSZAK Trzech Króli w Bukownie. 6 stycznia 2018r. o godz. 10.30 orszak wyruszy jednocześnie z trzech miejsc: z placu przed Centrum Kultury (orszak zielony), z Miejskiego Przedszkola (orszak czerwony) oraz z Przedszkola Sióstr Prezentek (orszak niebieski).

Czytaj więcej

VII WIGILIA dla Mieszkańców Bukowna.

Burmistrz Miasta Bukowno, Miejski Ośrodek Kultury i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej serdecznie zapraszają na VII WIGILIĘ dla Mieszkańców w dniu 16 grudnia 2017 roku o godz. 11.00 na placu przed Centrum Kultury w Bukownie. W programie: życzenia świąteczne, żywa szopka, występy artystyczne dzieci i lokalnych zespołów, kiermasz ozdób świątecznych, degustacje świątecznych potraw. ZAPRASZAMY.  

Czytaj więcej

I Powiatowy ART-Kreator "Śmieci precz - zróbmy rzecz!".

29 listopada Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie zorganizował I Powiatowy ART-Kreator, tj. konkurs o charakterze plastycznym. Tego roku zaproponowaliśmy tematykę ściśle związaną z ekologią pod hasłem- "Śmieci precz - zróbmy rzecz!".

Czytaj więcej

Życzenia się spełniają... - promocja książki Danuty Majcher.

W sobotę, 19 listopada br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie odbyła się promocja książki "Magiczne życzenia", autorstwa bukowieńskiej pisarki Danuty Majcher. Wydawnictwo zawiera 15 bajek napisanych z myślą o dzieciach chorych onkologicznie. "Magiczne życzenia" wydane w nakładzie 300 egzemplarzy zostaną przekazane m.in. do oddziałów onkologicznych klinik w Warszawie, Szczecinie, Bydgoszczy, Krakowie, Kielcach, Katowicach i Chorzowie.

Czytaj więcej

"Obrazy znalezione" - wystawa prac Konsueli Madejskiej-Turskiej.

17 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie otwarto wystawę malarstwa zakopiańskiej artystki Konsueli Madejskiej-Turskiej. Ekspozycja zatytułowana "Obrazy znalezione" obejmuje 14 prac. Konsuela Madejska-Turska jest absolwentką zakopiańskiego Liceum Plastycznego im. A. Kenara oraz krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego.

Czytaj więcej

"Rockowisko". Koncert Polskiej Piosenki 2017.

W minioną niedzielę w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się Koncert Polskiej Piosenki "Rockowisko". Przed publicznością zaprezentowało się trzynaście duetów oraz przedstawiciele najważniejszych instytucji miejskich: Urzędu Miejskiego, MOK-u, Miejskiego Przedszkola, MOPS-u, Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 oraz Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej. W tym roku wykonawcy zmierzyli się z polskimi piosenkami rockowymi lat 80. i 90.

Czytaj więcej

Przegląd Olkuski: "III Dyktando o Puchar Burmistrza Bukowna".

W czwartek, 9 listopada w bukowieńskim MOK-u odbyło się III Dyktando o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno - "Zostań Mistrzem Ortografii". W tegorocznych potyczkach ortograficznych wzięło udział 77 osób. Tekst dyktanda, podobnie jak przed rokiem, przygotowała dr nauk humanistycznych Ewa Biłas-Pleszak z Instytutu Języka Polskiego Uniwersytetu Śląskiego.

Czytaj więcej

Do Ustki po słońce i niebieskie morze...

Jesienna aura zachęca do wakacyjnych wspomnień. Zespół "Spod Buczyny", który gościł w tym roku w Gminie Ustka - tak jak potrafią najlepiej - piosenką chce najcieplej pozdrowić naszych Przyjaciół z Gminy Ustka, z Panią Wójt Anną Sobczuk-Jodłowską na czele.

Czytaj więcej


Strona: [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45