Drukuj
  Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie

"Rockowisko". Koncert Polskiej Piosenki 2017.

W minioną niedzielę w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się Koncert Polskiej Piosenki "Rockowisko". Przed publicznością zaprezentowało się trzynaście duetów oraz przedstawiciele najważniejszych instytucji miejskich: Urzędu Miejskiego, MOK-u, Miejskiego Przedszkola, MOPS-u, Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 oraz Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej. W tym roku wykonawcy zmierzyli się z polskimi piosenkami rockowymi lat 80. i 90.

Czytaj więcej

Przegląd Olkuski: "III Dyktando o Puchar Burmistrza Bukowna".

W czwartek, 9 listopada w bukowieńskim MOK-u odbyło się III Dyktando o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno - "Zostań Mistrzem Ortografii". W tegorocznych potyczkach ortograficznych wzięło udział 77 osób. Tekst dyktanda, podobnie jak przed rokiem, przygotowała dr nauk humanistycznych Ewa Biłas-Pleszak z Instytutu Języka Polskiego Uniwersytetu Śląskiego.

Czytaj więcej

Do Ustki po słońce i niebieskie morze...

Jesienna aura zachęca do wakacyjnych wspomnień. Zespół "Spod Buczyny", który gościł w tym roku w Gminie Ustka - tak jak potrafią najlepiej - piosenką chce najcieplej pozdrowić naszych Przyjaciół z Gminy Ustka, z Panią Wójt Anną Sobczuk-Jodłowską na czele.

Czytaj więcej

Inauguracja Ogólnopolskiej Karty Seniora w Bukownie.

24 października br. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Bukownie doszło do inauguracji w naszym Mieście programu "Miasto Przyjazne Seniorom" oraz "Ogólnopolskiej Karty Seniora".

Czytaj więcej

Zmiana terminu wernisażu Konsueli Madejskiej-Turskiej.

Miejski Osrodek Kultury w Bukownie uprzejmie informuje, że z powodu choroby Artystki wernisaż wystawy Konsueli Madejskiej-Turskiej zostaje przeniesiony na 17-go listopada o godz 18:00. Za utrudnienia przepraszamy, a Artystce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Czytaj więcej

Ogólnopolska Karta Seniora w Bukownie!

Bukowno przystępuje do ogólnopolskiego programu "Miasto Przyjazne Seniorom", którego głównym celem jest poprawa jakości życia osób starszych. Jednym z najbardziej wymiernych efektów tego programu będzie wdrożenie w naszym Mieście "Ogólnopolskiej Karty Seniora" dla osób, które ukończyły 60 lat, dzięki której będzie można skorzystać ze zniżek w blisko 1.000 punktów usługowych w całej Polsce. Uroczystość odbędzie 24 października o godz. 17.15 w sali widowiskowej Centrum Kultury. Serdecznie ZAPRASZAMY.

Czytaj więcej

Wystawa Fotograficzna: "Bukowno i okolice" w Sztolni byłego Zespołu Szkół "Skałka" w Bukownie.

Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie zaprasza w piątek, 6 października 2017 roku o godz. 18.00 do Sztolni byłego Zespołu Szkół Skałka na otwarcie Wystawy Fotograficznej "Bukowno i Okolice", na której będzie można obejrzeć prace następujących artystów: Tomasz Mól, Piotr Łaś, Dominika Musialik, Anna Niewiadomska, Marek Turlej, Tomasz Witecki, Katarzyna Zawada-Pęgiel. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

Otwarcie Galerii Twórców Bukowna.

Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie serdecznie zaprasza w piątek, 29 września 2017 roku na Otwarcie Galerii Twórców Bukowna, które rozpocznie się promocją tomiku poetyckiego "55 Wierszy o Bukownie" (w sali klubowej o godz. 18.15), a którego finałem będzie Koncert Zespołu "Po Burzy" oraz promocja drugiej płyty zespołu "Plan na Życie" (sala widowiskowa).

Czytaj więcej

ZAGADKOWE MIASTO - Rowerowa Gra Miejska.

Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie w ramach obchodów Jubileuszu 55-lecia nadania Bukownu praw miejskich serdecznie zaprasza do udziału w rowerowej grze miejskiej ZAGADKOWE MIASTO, która rozpocznie się w sobotę 3 czerwca br. o godz. 10.00 z placu przed Centrum Kultury w Bukownie. Zapisy w MOKu do 31 maja br.

Czytaj więcej

SMART QUIZ - multimedialny quiz wiedzy o Bukownie.

Zapraszamy do multimedialnej zabawy - Quizu Wiedzy o Bukownie, który odbędzie podczas Finału Sejmiku Poetyckiego "Pod Diablą Górą", 30 maja br. o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie. Do udziału w grze wystarczy zwykły smartfon - kto uzyska najwięcej punktów po 10 pytaniach dostanie nagrodę.

Czytaj więcej


Strona: [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44