Drukuj
  Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie

Wystawa fotograficzna Grzegorza Przetakiewicza.

"Portret kobiety" – pod takim tytułem w miniony czwartek w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Grzegorza Przetakiewicza. Ekspozycji głównej towarzyszyły dwie mniejsze wystawy – autorstwa Małgorzaty Seweryn i Emilii Woźniak. Impreza została zorganizowana w ramach obchodzonego 8 marca Dnia Kobiet.

Czytaj więcej

Zaproszenie na koncert zespołu CISZA JAK TA.

Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie serdecznie zaprasza koncert piosenki poetyckiej w wykonaniu zespołu CISZA JAK TA, laureata m.in. "Poetyckiej Płyty Roku 2011", "Poetyckiej Płyty Roku 2013", "Pegaza Kultury" dla twórców kultury 2013. Koncert odbędzie się w sobotę 24 marca br. o godz. 17.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Bukownie. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w MOK Bukowno. ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej

Przegląd Olkuski: "Dzieje Bukowna" spisane!

31 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie odbyła się oficjalna prezentacja i promocja monografii "Dzieje Bukowna" - pierwszego tak szerokiego opracowania historycznego tej miejscowości, sięgającego czasów średniowiecza. Przygotowanie publikacji powierzono zespołowi pod redakcją znanych lokalnych historyków i regionalistów Olgerda Dziechciarza i Jacka Sypienia.

Czytaj więcej

Prezentacja i promocja Monografii Miasta "Dzieje Bukowna".

Burmistrz Miasta, Rada Miejska oraz Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie serdecznie zapraszają na prezentację i promocję Monografii Miasta "DZIEJE BUKOWNA", wydanej z okazji Jubileuszu 55-lecia Miasta Bukowno, która odbędzie się 31 stycznia 2018 roku (środa) o godz. 17.30 w sali widowiskowej Centrum Kultury im. Jana Pawła II. W programie przewidziano także koncert artystów scen krakowskich "W kręgu operetki". Wstęp wolny. ZAPRASZAMY.

Czytaj więcej

Melodie z musicali i operetek.

Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie serdecznie zaprasza na karnawałowy koncert pt. "MELODIE Z MUSICALI I OPERETEK", który odbędzie się 28 stycznia (niedziela) 2018 roku o godz. 18.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury. Wystąpią m.in. Agnieszka Bochenek-Osiecka, Rafał Majzner, Mariola Płazak-Ścibich, Wanda Dudek-Kołodziejska. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w MOK. Zapraszamy.

Czytaj więcej

Zaproszenie na V ORSZAK Trzech Króli w Bukownie.

Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie oraz Parafia pw. Św. Andrzeja Boboli w Bukownie zapraszają na V ORSZAK Trzech Króli w Bukownie. 6 stycznia 2018r. o godz. 10.30 orszak wyruszy jednocześnie z trzech miejsc: z placu przed Centrum Kultury (orszak zielony), z Miejskiego Przedszkola (orszak czerwony) oraz z Przedszkola Sióstr Prezentek (orszak niebieski).

Czytaj więcej

VII WIGILIA dla Mieszkańców Bukowna.

Burmistrz Miasta Bukowno, Miejski Ośrodek Kultury i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej serdecznie zapraszają na VII WIGILIĘ dla Mieszkańców w dniu 16 grudnia 2017 roku o godz. 11.00 na placu przed Centrum Kultury w Bukownie. W programie: życzenia świąteczne, żywa szopka, występy artystyczne dzieci i lokalnych zespołów, kiermasz ozdób świątecznych, degustacje świątecznych potraw. ZAPRASZAMY.  

Czytaj więcej

I Powiatowy ART-Kreator "Śmieci precz - zróbmy rzecz!".

29 listopada Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie zorganizował I Powiatowy ART-Kreator, tj. konkurs o charakterze plastycznym. Tego roku zaproponowaliśmy tematykę ściśle związaną z ekologią pod hasłem- "Śmieci precz - zróbmy rzecz!".

Czytaj więcej

Życzenia się spełniają... - promocja książki Danuty Majcher.

W sobotę, 19 listopada br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie odbyła się promocja książki "Magiczne życzenia", autorstwa bukowieńskiej pisarki Danuty Majcher. Wydawnictwo zawiera 15 bajek napisanych z myślą o dzieciach chorych onkologicznie. "Magiczne życzenia" wydane w nakładzie 300 egzemplarzy zostaną przekazane m.in. do oddziałów onkologicznych klinik w Warszawie, Szczecinie, Bydgoszczy, Krakowie, Kielcach, Katowicach i Chorzowie.

Czytaj więcej

"Obrazy znalezione" - wystawa prac Konsueli Madejskiej-Turskiej.

17 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie otwarto wystawę malarstwa zakopiańskiej artystki Konsueli Madejskiej-Turskiej. Ekspozycja zatytułowana "Obrazy znalezione" obejmuje 14 prac. Konsuela Madejska-Turska jest absolwentką zakopiańskiego Liceum Plastycznego im. A. Kenara oraz krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego.

Czytaj więcej


Strona: [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45