Drukuj
  Miejska Biblioteka Publiczna

MOJA MAŁA OJCZYZNA - BUKOWNO - wystawa pocztówek z Bukowna z okazji Jubileuszu 55-lecia Miasta Bukowna.

Do 27 października w siedzibie Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bukownie można było zwiedzać wystawę pocztówek z Bukowna: "MOJA MAŁA OJCZYZNA – BUKOWNO", stanowiących własność Adama Czarta z Olkusza.

Czytaj więcej

"Przerwa na wspólne czytanie"- walczymy o książki!

Miejska Biblioteka Publiczna w Bukownie bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Przerwa na wspólne czytanie", wspierającej ideę wspólnego czytania dzieci i dorosłych, organizowanej przez Kinder Mleczną Kanapkę oraz Wydawnictwo Znak.

Czytaj więcej

Informacja o wynikach zbiórki publicznej przeprowadzonej podczas Dni Bukowna pod nazwą "Jestem Człowiekiem - Pomagam".

Podczas tegorocznych Dni Bukowna w dniach 24.06.2017 r.–25.06.2017 r. zorganizowana została zbiórka publiczna na rzecz dzieci z Bukowna, podopiecznych Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Zbiórkę przeprowadzili wolontariusze, pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bukownie i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Czytaj więcej

FERIE 2017 w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Miejska Biblioteka Publiczna w Bukownie serdecznie zaprasza najmłodszych na zorganizowane zajęcia w czasie ferii zimowych. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Biblioteki w Centrum Kultury oraz Filiach Biblioteki w Wodącej, Borze Biskupim i w Podlesiu. Serdecznie ZAPRASZAMY.

Czytaj więcej

Informacja o zamiarze połączenia samorządowych instytucji kultury: Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bukownie i Miejskiego Ośrodka Kultury w Bukownie.

Burmistrz Miasta Bukowno podaje do wiadomości publicznej, że w dniu 29 grudnia 2015r Rada Miejska w Bukownie podjęła Uchwałę Nr XXII/151/2015 zmieniającą uchwałę nr XII/82/2015 Rady Miejskiej w Bukownie z dnia 22 czerwca 2015 r. zamiaru połączenia samorządowych instytucji kultury – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bukownie i Miejskiego Ośrodka Kultury w Bukownie.

Czytaj więcej

IBUK Libra już dostępna dla Mieszkańców Bukowna

Miejska Biblioteka Publiczna w Bukownie zaprasza Mieszkańców Bukowna po odbiór indywidualnych kodów PIN, które umożliwią dostęp do ponad 2000 wybranych książek zgromadzonych w "IBUK Libra", pierwszej w Polsce platformy zasobów edukacyjnych.

Czytaj więcej

FERIE 2016 z Książką w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Miejska Biblioteka Publiczna w Bukownie serdecznie zaprasza najmłodszych na zorganizowane zajęcia w czasie ferii zimowych. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Biblioteki w Centrum Kultury oraz Filiach Biblioteki w Wodącej, Borze Biskupim i w Podlesiu. Serdecznie ZAPRASZAMY.

Czytaj więcej

Ferie 2015 z Książką w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Czytaj więcej

WESOŁE LATO Z KSIĄŻKĄ.

Miejska Biblioteka Publiczna w Bukownie zaprasza na organizowane zajęcia w czasie wakacji 2013 pod nazwą WESOŁE LATO Z KSIĄŻKĄ. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i piątek w godzinach 10.00-13.00.

Czytaj więcej

Zaproszenie na uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci Powstańców Styczniowych w 150 rocznicę bitwy w Podlesiu.

Burmistrz Miasta Bukowno oraz Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Włoskiej im. Francesco Nullo w Olkuszu serdecznie zapraszają na UROCZYSTE ODSŁONIĘCIE TABLICY PAMIĄTKOWEJ ku czci Powstańców Styczniowych z oddziału płk. Józefa Miniewskiego oraz Legii Cudzoziemskiej płk. Francesco Nullo z okazji 150-tej rocznicy bitwy pod Podlesiem, które nastąpi 11 maja 2013 roku (sobota) o godz. 12.00 w Bukownie-Podlesiu, przy kapliczce domkowej na ul. Olkuskiej.

Czytaj więcej


Strona: [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12