Drukuj
  2005

III Mistrzostwa Powiatu Olkuskiego Kyokushin Karate Młodzików i Kadetów w KATA

W dniu 28.05.2005 w Hali Sportowej MOSiR w Bukownie odbyły się III MISTRZOSTWA POWIATU OLKUSKIEGO KYOKUSHIN KARATE MŁODZIKÓW I KADETÓW W KATA. W zawodach wzięło udział 51 zawodników z Klubów Karate z Zawiercia, Olkusza, Sławkowa i Bukowna.

Czytaj więcej

Urzędnicy dzieciom - Zakończenie ferii zimowych w Bukownie

Z inicjatywy Burmistrza Miasta i pracowników Urzędu Miejskiego z okazji zakończenia ferii zimowych zorganizowano dla dzieci imprezę rekreacyjnno-sportową zatytułowaną "Urzędnicy Dzieciom". Podczas imprezy dzieci uczestniczyły w różnych konkursach i zabawach na śniegu.

Czytaj więcej

Warsztaty Edukacji Ekologicznej 2005 w Bukownie

Warsztaty Edukcji Ekologicznej Bukowno 2005  w Zespole Szkół nr 1 w Bukownie zostały zorganizowane w związku z realizacją II Etapu programu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych,

Czytaj więcej

Uroczystości żałobne w związku ze śmiercią Ojca Świętego Jana Pawła II

W dniu 6 kwietnia 2005 roku uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Bukownie wraz z nauczycielami i dyrekcją szkoły uczestniczyli w uroczystej mszy świętej w intencji zmarłego Jana Pawła II.

Czytaj więcej

Międzyszkolne potyczki czytelnicze "W MAGICZNEJ AKADEMII"

12 kwietnia na dużej sali OSP Miejski Ośrodek Kultury zorganizował Międzyszkolne Potyczki Czytelnicze ze znajomości 2 książek: “Akademii Pana Kleksa”- J.Brzechwy i “Harrego Potera- kamień filozoficzny”- J.K. Rowling

Czytaj więcej

Wręczenie nagród laureatom Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjum

13 kwietnia 2005 roku w sali Hołdu Pruskiego Muzeum Narodowego w Krakowie odbyło się podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom III Małopolskiego Konkursu Historycznego dla gimnazjalistów, którego tytuł brzmiał: "Rzeczpospolita Obojga Narodów monarchią elekcyjną 1573-1795".

Czytaj więcej

III Festyn Sportowo - Rekreacyjny "Mamo, Tato baw się z nami"

16 IV 2005r w Hali Sportowej MOSiR w Bukownie odbył się III Turniej Sportowo-Rekreacyjny dla dzieci klas I "Mamo, Tato, Baw się z Nami".

Startowały 4 drużyny 10-osobowe wzmocnione dwoma rodzicami. Zwyciężyła klasa IB, II miejsce zajęłą IC, III miejsce - IA, a IV pozycję zajęła drużyna mieszana.

Czytaj więcej

Konferencja "PROFILAKTYKA SZANSĄ WSPÓŁCZESNEJ SZKOŁY"

19 maja 2005 roku w Zespole Szkół nr 1 w Bukownie odbyła się Konferencja „PROFILAKTYKA SZANSĄ WSPÓŁCZESNEJ SZKOŁY”.

Celem konferencji była prezentacja form i metod pracy z dziećmi i młodzieżą w ramach realizacji Szkolnego Programu Profilaktyki.

Czytaj więcej

Festyn Sportowo - Rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka 2005

Dzień Dziecka w Bukownie - Festyn Sportowo-Rekreacyjny zorganizowany przez Samorząd Mieszkańców.

Czytaj więcej

Spotkanie z Senacką Komisją Ochrony Środowiska w Bukownie

W dniu 31 maja br. (wtorek) na zaproszenie Burmistrza Miasta Bukowno Ewy Wolskiej odbyło się wyjazdowe posiedzenie Senackiej Komisji Ochrony Środowiska.

Czytaj więcej


Strona: [1]  2  3  4