Drukuj
  2004

Halowy Turniej Piłkarski o Puchar LOTTO

Halowy Turniej Piłkarski o Puchar LOTTO dla drużyn czwarto i piątoligowych, który odbył się w hali MOSiR-u w Bukownie 16 i 17 stycznia zakończył się sukcesem drużyn z Jaworzna. W finale Górnik Jaworzno pokonał rezerwę Szczakowianki. Najlepszy zespół z Małopolski, Janina Libiąż, uplasował się na trzecim miejscu.

Czytaj więcej

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

W dniu 7 lutego 2004 roku w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Bukownie odbyła się miła uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego mieszkańców Bukowna.

Czytaj więcej

III Spotkanie Lokalnych Przedsiębiorców

09 marca 2004 roku w Sali Narad Urzędu Miejskiego w Bukownie, już po raz trzeci odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami z terenu miasta i jego okolic. Organizatorami spotkania byli: Burmistrz Miasta Bukowno, Rada Miejska i Stowarzyszenie Ruch Samorządowy Mieszkańców Bukowna.

Czytaj więcej

Festyn Sportowo - Rekreacyjny "MAMO, TATO, BAW SIĘ Z NAMI"

20 marca 2004 w Hali Sportowej MOSiR w Bukownie odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna dla dzieci klas I szkół podstawowych nr 1 i 2 w Bukownie. W zabawie udział wzięło 5 ekip w 10-osobowym składzie wzmocnionych 2 rodzicami. Pozostałe dzieci wraz z rodzicami gorąco dopingowały swoje klasy na trybunach. 

Czytaj więcej

IKONKA - Publiczny dostęp do internetu w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Ministerstwo Nauki i Informatyzacji ogłosiło program "IKONKA", którego zadaniem jest upowszechnienie dostępu do internetu, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Burmistrz Miasta zgłosił udział Bukowna w programie występując o bezpłatne przydzielenie komputerów dla Miejskiej Biblioteki Publicznej i dla Miejskiego Ośrodka Kultury. Decyzją Ministerstwa miasto otrzymało 3 komputery dla czytelni internetowej w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Tym sposobem biblioteka powiększyła o 3 stanowiska czytelnię internetową.

Czytaj więcej

Uroczystość 3 Maja w Bukownie
 
Czytaj więcej

I REGIONALNE TARGI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BUKOWNIE

Hala MOSiR w trakcie I Regionalnych Targów Przedsiębiorców tętniła życiem, gromadząc 20 wystawców przeróżnych profesji, świadczących usługi począwszy od doradztwa ubezpieczeniowego, porad kosmetycznych, produkcji obrazów trójwymiarowych, poprzez branżę meblarską, dekoratorską, gastronomiczną, finansową, wydobywczą, poligraficzną, biotechnologiczną, teleinformatyczną, spożywczą itd. Impreza odbyła się w ramach tegorocznych Dni Bukowna, które miały charakter wyjątkowy, gdyż zbiegły się z Powiatowymi Uroczystościami Wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Czytaj więcej

DNI BUKOWNA 2004

Pierwsze dni maja w całej Polsce obchodzone były bardzo uroczyście. Również powiat olkuski wszedł w uroczystości pierwszomajowe huczniej niż zazwyczaj, a to za sprawą oficjalnej akcesji naszego kraju do UE. Z tego względu i tegoroczne „Dni Bukowna” miały charakter wyjątkowy, gdyż zbiegły się z Powiatowym Wejściem Polski do Unii Europejskiej. Choć pewnie nie dla wszystkich rodaków to powód do radości, jednak to, że do zjednoczonej Europy weszliśmy stało się już historycznym faktem. 

Czytaj więcej

II Jarmark Kulturalny "Dzień Dobry, Europo!"

10 maja o godz.17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie zainaugurowano II Jarmarku Kulturalnym pod hasłem „Dzień dobry Europo”. Na czas imprezy sala wypełniona była po brzegi i gościła m. in. honorowych patronów tegorocznego Jarmarku senatora Janusza Bargieła i burmistrza Bukowna Ewę Wolską, władze naszego miasta, radnych, przewodniczących samorządów wiejskich, dyrektorów jednostek, głównego sponsora imprezy PZU S.A., a także redakcję „Gazety Krakowskiej” patrona medialnego. 

Czytaj więcej

II Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno

22 maja 2004r odbył się II Ogólnopolski Bieg "O Puchar Burmistrza Miasta Bukowna". Dziesięciokilometrowa trasa została wytyczona ulicami miasta, start nastąpił na Stadionie Sportowym w Bukownie. Oprócz biegu głównego odbyły się także biegi dla dzieci oraz festyn sportowo-rekreacyjny. W biegu głównym wzięło udział 183 zawodników. Wśród mężczyzn zwyciężył Igor ZHAVORONOK z Białorusi z czasem 00:30:05, wśród kobiet wygrała Beata SZYJKA z Raciborza z czasem 00:36:15. 

Czytaj więcej


Strona: [1]  2  3