Drukuj
  2003

XI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia 2003r. przy wielkiej ofiarności mieszkańców w ciągu 14 godzin 30 wolontariuszy zebrało kwotę 10.077,71 PLN, drobną żółtą i srebrną biżuterię oraz walutę obcą o nierozpoznawalnej wartości, z wyjątkiem 1 USD i 4 euro. 

Czytaj więcej

Spotkanie Władz Miasta z przedstawicielami lokalnego biznesu

12 marca 2003r. odbyło się pierwsze w mieście i jak podkreślił starosta powiatu olkuskiego pierwsze w powiecie spotkanie przedsiębiorców. Gospodarzem spotkania była burmistrz Ewa Wolska. Z ramienia Ruchu Samorządowego Mieszkańców Bukowna spotkanie koordynował Jacek Janda i Stanisław Kubański. 

Czytaj więcej

Spotkanie przedstawicieli komisji ochrony środowiska sejmiku wojewódzkiego z władzami i radnymi Bukowna

27 marca 2003r. w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie przedstawicieli komisji ochrony środowiska sejmiku wojewódzkiego z władzami i radnymi Bukowna. 

Czytaj więcej

I Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno

Dziesięciokilometrowy I Ogólnopolski Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno rozpoczął się 25.05.2003r punktualnie o godz. 1100 na Stadionie Sportowym w Bukownie. Na starcie biegu głównego stanęło 168 uczestników, startujacych w 8 kategoriach wiekowych i 2 grupach niepełnosprawnych.

Czytaj więcej

I Jarmark Kulturalny Miejskiego Ośrodka Kultury w Bukownie
 
Czytaj więcej

DNI BUKOWNA 2003
 
Czytaj więcej

II Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP Województwa Małopolskiego
 
Czytaj więcej

Jubileusz Złotych Godów Mieszkańców Bukowna
 
Czytaj więcej

Bukowno uczestnikiem konkursu "Wielkie Odkrywanie Małopolski"

IV Plebiscyt Polskiej Organizacji Turystycznej, Województwa Małopol-skiego, Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Gazety Krakowskiej, Telewizji Kraków i Radia Plus. 

Czytaj więcej

SMERFOLANDIA Kraina Smerfów w Bukownie

"Papa Smerf", "Smerfetka", "Ważniak", "Łasuch"... to tylko niektóre z małych, sympatycznych, niebieskich postaci, w które wcielili się pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury, podczas trzech plenerowych imprez, tzw. "Wesołych Podwórek" organizowanych w ramach "Akcji Lato" i "Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych".  

Czytaj więcej


Strona: [1]  2  3