strona główna | mapa strony | kontakt | wstecz startuj z nami | dodaj do ulubionych | English versionEnglish versionDeutsch
2017-11-19 Niedziela, Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła BIP Bukowno on Facebook Bukowno on Google+ Bukowno on Twitter
 wszędzie  w aktualnościach  w archiwum
  Wydarzenia

2013.07.05 - Osiągnięcia sportowe uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Bukownie w roku szkolnym 2012/2013.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW
ROK SZKOLNY 2012/2013
SZKOŁA PODSTAWOWA:

 

 

 

 

PIŁKA NOŻNA:

 

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt:

- Łatka Klaudia 5a
- Popiel Barbara 5a
- Krawiec Weronika 5b
- Orlicka Klaudia 5b
- Penkaty Joanna 5c
- Bogusz Oliwia 6a
- Cieślik Julia 6b
- Filus Justyna 6b
- Hofler Julia 6b
- Klonowska Natalia 6b
- Podgórska Ewelina 6b
- Podgórska Joanna 6b
- Wiewióra Dorota 6b

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej chłopców:

 - Gładys Jakub 5c
 - Hajduk Konrad 5c
 - Stopa Alan 5c
 - Goraj Tomasz 6c
 - Kadłuczka Borys 6c
 - Malisz Oskar 6c
 - Michniewski Jakub 6c
 - Sędzik Dawid 6c
 - Szatan Hubert 6c

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Nożnej klas V-VI:

 - Kosno Natan 5b
 - Gładys Jakub 5c
 - Hajduk Konrad 5c
 - Stopa Alan 5c
 - Gawior Mateusz 6c
 - Goraj Tomasz 6c
 - Kadłuczka Borys 6c
 - Malisz Oskar 6c
 - Szatan Hubert 6c

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Nożnej klas IV:

 - Lekston Krzysztof 4a
 - Mrożek Tomasz 4a
 - Poczęsny Łukasz 4a
 - Wróblewski Kacper 4a
 - Hazy Bartosz 4b
 - Sowiński Mateusz 4b
 - Curyło Marcel 4b
 - Rzeszutko Patryk 4b
 - Macek Kacper 4b

 

PIŁKA SIATKOWA:
 

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Siatkowej:

 - Kluczewska Agata 5b
 - Nawara Julia 5b
 - Mączka Marlena 5b
 - Orlicka Klaudia 5b
 - Pękaty Joanna 5c
 - Lipa Natalia 6a
 - Podgórska Joanna 6b
 - Filus Justyna 6b
 - Lekka Maria 6b
 - Hofler Julia 6b

 

 

LEKKOATLETYKA:

 

Indywidualne biegi przełajowe – etap powiatowy,

Dziewczęta rocznik 2002: 

 - Cieślik Julia 4a miejsce 19
 - Krzemień Kamila 4a miejsce 22
 - Skubis Nikola 4a miejsce 7
 - Syguła Agnieszka 4a miejsce 17 

Chłopcy rocznik 2002:

 - Stasiowski Mateusz 4a miejsce 16
 - Rzeszutko Patryk 4b miejsce 18
 - Hazy Bartosz 4b miejsce 22

Dziewczęta rocznik 2001:

 - Rusek Aleksandra 5a miejsce 11
 - Orlicka Klaudia 5b miejsce 3
 - Kajda Alicja 5c miejsce 17 

Chłopcy rocznik 2001:

 - Wyrzychowski Gabriel 5a miejsce 5
 - Maćkowski Karol 5c miejsce 2
 - Gładys Jakub 5c miejsce 11
 - Stopa Alan 5c miejsce 18

Dziewczęta rocznik 2000:

 - Lipa Natalia 6a miejsce 21
 - Twardowska Monika 6a miejsce 16
 - Hofler Julia 6a miejsce 15
 - Podgórska Joanna 6b miejsce 6

Chłopcy rocznik 1999:

 - Szymański Krystian 6b miejsce 5
 - Szotek Jan 6c miejsce 9
 - Michniewski Jakub 6c miejsce 10
 - Goraj Tomasz 6c miejsce 21

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca od 1 do 6 awansowali do Finału Wojewódzkiego w Nowym Targu.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców klas V-VI,
IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców klas V-VI:

 - Piętka Konrad 5a
 - Padło Dominik 5b
 - Gładys Jakub 5c
 - Hajduk Konrad 5c
 - Stopa Alan 5c
 - Zadora Michał 6a
 - Szymański Krystian 6b

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt klas V-VI,
VI miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt klas V-VI:

- Rusek Aleksandra 5a
- Podgórska Joanna 6b
- Orlicka Klaudia 5b
- Nawara Julia 5b
- Olesińska Iza 5c (tylko etap powiatowy)
- Hofler Julia 6b
- Lipa Natalia 6a

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców,
XXVIII miejsce w województwie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców:

 - Mrożek Tomasz 4a
 - Stasiowski Mateusz 4a
 - Hazy Bartosz 4b
 - Wróblewski Kacper 4a (etap tylko powiatowy)

 - Hajduk Konrad 5c
 - Maćkowski Karol 5c
 - Stopa Alan 5c
 - Piętka Konrad 5a (etap tylko powiatowy)
 - Gładys Jakub 5c (etap tylko powiatowy)

 - Zadora Michał 6a
 - Szymański Krystian 6b
 - Szotek Jan 6c
 - Kadłuczka Borys 6c (etap tylko powiatowy)

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt,
XXVIII miejsce w województwie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt:

 - Skubis Nikola 4b
 - Cieślik Julia 4b
 - Krzemień Kamila 4b
 - Dudek Daria 4b (tylko etap powiatowy) 
 - Rusek Aleksandra 5a
 - Orlicka Klaudia 5b
 - Mączka Marlena 5b
 - Rosół Aleksandra 5

 - Podgórska Joanna 6b
 - Hofler Julia 6b
 - Potok Karolina 6a (tylko etap powiatowy)
 - Lipa Natalia 6a

I miejsce w klasyfikacji zespołowej i indywidualnej Pucharu Małopolski w Wojewódzkich Zawodach Dzieci i Młodzieży w Wieloboju Łączności:

 - Piętka Konrad 5a

 

 

PŁYWANIE:

 

II Miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym chłopców
(oraz miejsca w pływaniu indywidualnym):

 - Rudnicki Szymon 5c
 - Sito Łukasz 5c
 - Stopa Alan 5c
 - Front Maciej 6b 4 m st. dowolny
 - Zadora Michał 6b 9 m st. dowolny
 - Gajdziszewski Bartosz 6c 16m st. dowolny
 - Szotek Jan 6c 5 m st. dowolny
 - Kastek Jan 6c 6 m st. grzbietowy

Dziewczęta płynęły tylko indywidualnie:

- Dudek Daria 4a 14 m st. dowolny
- Mączka Marlena 5b 12 m st. dowolny
- Zach Monika 6a 5 m st. grzbietowy
- Jakubczyk Karolina 6c 1 m st. dowolny
- Sędzik Aleksandra 6c 2 m st. klasyczny
- Machera Kinga 6c 9 m st. grzbietowy

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca od 1 do 4 awansowali do Finału Wojewódzkiego w Nowym Sączu.

  

 


 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW
 ROK SZKOLNY 2012/2013

GIMNAZJUM:

 

 

 

 

PIŁKA NOŻNA:

 

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt,
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt:

- Drozd Angelika   1b
- Lekston Zuzanna   1b
- Łatka Kinga    1b
- Marek Emilia   1b
- Motyka Weronika   1b
- Szymczyk Wiktoria   1b
- Kaim Agata    3a
- Luboń Kinga   2a
- Smyl Agata    2a
- Puz Kamila    3a
- Woźniak Kamila   3a
- Moszczyńska Monika  3a
- Gajdziszewska Joanna  2c

 

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców:

 - Mosiej Hubert   1a
 - Gdula Daniel   3c
 - Szczepkowski Miłosz  3a
 - Dudek Dawid   3b
 - Skręt Dastin    3b
 - Sędzik Marcin   3b
 - Perek Kamil    3b
 - Mosiej Szymon   3b
 - Wiśniewski Jan   3b

 

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców:

 - Mosiej Hubert   1a
 - Chojowski Mariusz   2a
 - Szczepkowski Miłosz  3a
 - Dudek Dawid   3b
 - Skręt Dastin    3b
 - Sędzik Marcin   3b
 - Perek Kamil    3b
 - Mosiej Szymon   3b
 - Wiśniewski Jan   3b

 

 

PIŁKA SIATKOWA:

 

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt,
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt,
V miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

 - Duda Aleksandra   1b
 - Drozd Angelika   1b
 - Kosiń Katarzyna   1b
 - Lekston Zuzanna   1b
 - Szklarczyk Justyna   2a
 - Gajdziszewska Joanna  2c
 - Lipa Monika    2c
 - Luboń Kinga    2c
 - Pacia Aleksandra   3a
 - Moszczyńska Monika  3a
 - Kaim Agata    3a
 - Oleś Katarzyna   3a
 - Janik Kamila    3b
 - Bodzioch Aleksandra  3c
 - Kowalczyk Kamila   3c

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

 - Szczepkowski Miłosz  3a
 - Werner Kamil   3a
 - Dudek Dawid   3b
 - Skręt Dastin    3b
 - Sędzik Marcin   3b
 - Szafraniak Jakub   3b
 - Lekston Marcin   3b
 - Mosiej Szymon   3b
 - Wiśniewski Jan   3b
 - Ryter Grzegorz   3b
 - Mól Marcel    3b
 - Polanek Jakub   3b

 

 

LEKKOATLETYKA:

 

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:

Dziewczęta rocznik 1999:

 - Duda Aleksandra   1b miejsce  6
 - Łatka Kinga   1b  miejsce  3
 - Stelmach Joanna   1c  miejsce  14

Chłopcy rocznik 1999:

- Jędrusik Rafał   1a miejsce  21
- Mosiej Hubert   1a miejsce  13
- Orlicki Krystian   1b miejsce  3

Dziewczęta rocznik 1998:

 - Domańska Gabriela   2a miejsce  9
 - Luboń Kinga    2a miejsce  13
 - Szklarczyk Justyna   2a miejsce  10
 - Szklarczyk Sara   2b miejsce  15

Chłopcy rocznik 1998:

 - Brodalka Szymon   2b miejsce  26
 - Klich Dawid    2b  miejsce  7
 - Litewka Damian   2c miejsce  1   

Dziewczęta rocznik 1997:

 - Woźniak Kamila   3a miejsce 22

Chłopcy rocznik 1997:

 - Dudek Dawid   3b miejsce  9
 - Sędzik Marcin   3b miejsce  12
 - Wiśniewski Jan   3b miejsce  7

Miejsca 1 – 6 awansowały do Finałów Wojewódzkich

Litewka Damian w Finale Wojewódzkim zajął bardzo dobre (dziesiąte) miejsce, na 140 startujących zawodników.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych,

XV miejsce w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych:

 - Orlicki Krystian   1b
 - Litewka Damian   2c
 - Duchniak Adrian   2c
 - Dudek Dawid   3b
 - Skręt Dastin    3b
 - Sędzik Marcin   3b
 - Soska Mikołaj   3b
 - Lekston Marcin   3b
 - Mosiej Szymon   3b
 - Wiśniewski Jan   3b

 

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej (z powodu błędu sędziowskiego brak awansu do zawodów wojewódzkich):

 - Litewka Damian   2c
 - Duchniak Adrian   2c
 - Dudek Dawid   3b
 - Skręt Dastin    3b
 - Sędzik Marcin   3b
 - Soska Mikołaj   3b
 - Lekston Marcin   3b
 - Mosiej Szymon   3b
 - Wiśniewski Jan   3b
 - Ryter Grzegorz   3b
 - Mól Marcel    3b
 - Mól Tomasz    3b

 

 

PŁYWANIE:

 

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt,
VII miejsce w Mistrzostwach Województwa w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt (oraz miejsca w pływaniu indywidualnym w zawodach powiatowych):

 - Lekston Zuzanna  1b 3m st. klasyczny
 - Marek Emilia  1b 2m st. dowolny
 - Sargsyan Aspram  1b 1m st. motylkowy
 - Dębska Dominika  3
 - Rosół Kamila  3
 - Oleś Katarzyna  3a

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu Drużynowym Chłopców,
IX miejsce w Mistrzostwach Województwa w Pływaniu Drużynowym Chłopców (oraz miejsca w pływaniu indywidualnym w zawodach powiatowych):

 - Grybski Patryk  1b


 Protokół sporządził

 Rafał Lekston
 
 

 


Drukuj






Biuletyn Informacji Publicznej

Młodziezowa Rada Miejska w Bukownie

Jak palić czysto węglem i drewnem?
 
Kryta plywalnia zaprasza...

PRZEWODNIK PO SZLAKACH TURYSTYCZNYCH GMINY BUKOWNO
ATRAKCYJNE DOFINANSOWANIE NA ZMIANĘ SPOSOBU OGRZEWANIA
Podatki Lokalne 2017

NIEODPLATNA POMOC PRAWNA
 
DNI BUKOWNA 2017

Zapraszamy na KORTY TENISOWE

Rozwój infrastruktury turystycznej Miasta Bukowno jako element tworzenia ponadlokalnego produktu turystycznego
 
1 procent Twojego podatku

JAWOR - Program pozyczkowy dla osób fizycznych na termomodernizacje budynkow jednorodzinnych
Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza
Zmiana nazw ulic w Bukownie
 
Komunikator SISMS dla Mieszkańców Powiatu Olkuskiego

Malopolskie.PL
 
Gminna Ewidencja Zabytków Miasta Bukowno
Basen MOSiR zaprasza...

Wymiana zrodła c.o.
 
Inwentaryzacja i waloryzacja przyrodnicza terenu położonego w gminie Bukowno
Nad Biala Przemsza
WOSP - XXIII FINAŁ
HotSpot.Bukowno - Bezprzewodowy darmowy dostęp do internetu
Rewolucja Smieciowa w Bukownie
Œrodowisko bez BARSZCZU SOSNOWSKIEGO


Odwiedzin: 2514795


CEIDG Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnoœci Gospodarczej




1 procent Twojego podatku

WOSP - XXIII FINAŁ
Hotspot Bukowno
Biuletyn Informacji Publicznej
Z Burmistrzem przez Skype
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Krajowa Administracja Skarbowa (KAS)
System Informacji o Srodowisku
Program Profilaktyki RAKA SZYJKI MACICY
Program Wczesnego Wykrywania RAKA PIERSI

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Małopolskiego
Serwis Samorządowy PAP
Portal Samorządowy
Internetowy Dziennik Ustaw
Internetowy Monitor Polski
Kryzysowy Telefon Alarmowy UM w Bukownie

Miejski Osrodek Pomocy Spolecznej w Bukownie
Aktualnoœci MBP

Aktualnoœci MOK
MOSiR BUKOWNO

Bukowno on Twitter
Bukowno on Google+
Bukowno on Facebook
Bukowno on YouTube