strona główna | mapa strony | kontakt | wstecz startuj z nami | dodaj do ulubionych | English versionEnglish versionDeutsch
2018-01-22 Pon., Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego BIP Bukowno on Facebook Bukowno on Google+ Bukowno on Twitter
 wszędzie  w aktualnościach  w archiwum
  Wydarzenia

2015.06.11 - Dla kogo w tym roku Róże Biznesu?

"Róża Biznesu" to Nagroda Gospodarcza Burmistrza Miasta Bukowno przyznawana corocznie najlepszym firmom prowadzącym swoją działalność na terenie naszego Miasta.

 

Nagroda Gospodarcza Burmistrza Miasta Bukowno ma charakter honorowy, a jej celem jest promowanie najlepszych firm działających na terenie Bukowna.

 

Laureaci Nagrody nie otrzymują z tego tytułu żadnych gratyfikacji finansowych, ani też ulg podatkowych. Mają za to prawo używać we wszelkich materiałach firmowych i reklamowych tytułu "Laureat Nagrody Gospodarczej Burmistrza Miasta Bukowno Róża Biznesu".

 

Nagrody te w postaci symbolicznych statuetek przyznawane są corocznie w dwóch kategoriach - Firma Roku oraz Róża Biznesu w kategorii Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wręczenie dorocznych nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali, która odbędzie się podczas Dni Bukowna.

 

 

Nagroda Gospodarcza "Róża Biznesu - Firma Roku 2014" trafiła do Intermarche Bukowno Kankan Sp. z o. o.

 

Market Intermarche Bukowno został otwarty w sierpniu 2014 roku, tym samym rozszerzając ogólnopolską sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych Intermarche. Firma zatrudnia obecnie 54 pracowników, w tym 3 osoby niepełnosprawne, głównie mieszkańców Bukowna.

 

Na powierzchni niemal 1000 m2 Klienci mogą znaleźć ponad 17 tys. artykułów oraz wyroby własnej produkcji – mięsa i wędliny. Aż 60% udziału sprzedaży stanowią produkty świeże. Wśród planów firmy na najbliższy rok znalazło się rozszerzenie asortymentu o nową, własną markę "SMAKI BUKOWNA", promując w ten sposób tradycyjną, regionalną kuchnię. Intermarche Bukowno wspiera również aktywnie lokalną przedsiębiorczość, uczestniczy w życiu kulturalnym i społecznym Miasta. 

 

- W imieniu Właścicieli, Zarządu i wszystkich Pracowników Intermarche Bukowno, pragniemy serdecznie podziękować Burmistrzowi Miasta Bukowno oraz Członkom Kapituły Nagrody Gospodarczej za przyznane wyróżnienie. Tytuł „Róży Biznesu” jest efektem wielkiego zaangażowania i ciężkiej pracy całego zespołu. To dla nas ogromny zaszczyt i motywacja do dalszego rozwoju. Szczególne podziękowania składamy również na ręce Klientów sklepu, naszych Partnerów oraz wszystkich mieszkańców Bukowna, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu - mówi Grzegorz Kańtoch Prezes Zarządu Kankan sp. z o. o.

 

 

Nagroda Gospodarcza "Róża Biznesu" w kategorii Małych i Średnich Przedsiębiorstw przypadła firmie "Karol" s.c. Grażyna Karolczyk, Marek Karolczyk - Lodziarnia Karolczyk.

 

Lodziarnia Karolczyk to rodzinna firma, której tradycja sięga ponad 45-ciu lat. Wywodzi się ze Śląska, gdzie funkcjonowała pod nazwą "Cukiernia u Karolka". Następnie została przeniesiona do Bukowna i działa tu do dnia dzisiejszego.

 

Lodziarnia położona jest przy basenie kąpielowym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz spływie kajakowym na rzece „Sztole”, co dodatkowo podkreśla jej pozytywne walory. Jest doceniana za niezmienny smak produktów przez wiernych bywalców z terenu miasta, jak również licznego grona osób przyjezdnych.

 

Menu lodziarni, to przede wszystkim szeroka gama lodów rzemieślniczych, wytwarzanych na miejscu, według starannych i ciągle dopracowanych receptur. Oparte są wyłącznie o naturalne i najwyższej jakości składniki. W lokalu, oprócz lodów, można także wypić aromatyczne, włoskie espresso, skosztować owocowego smoothie, czy tez jednego z pysznych deserów. Menu uzupełniają firmowe wypieki, którymi można delektować się na miejscu lub zamówić na indywidualne życzenie. Jednym słowem: Lodziarnia Karolczyk to "smak tradycji, tradycja smaku".

 

- Tak się złożyło, że dotychczas Nagrody Gospodarcze „Róże Biznesu” trafiały do działających w naszym mieście zakładów produkcyjnych. Tytuł „Firmy Roku” uzyskały już przecież Schneider Electric Industries Polska, Bolesław Recycling Sp. z o.o. oraz Grupa Kapitałowa Stalprodukt SA, a w wśród małych i średnich przedsiębiorstw doceniono spółkę jawną Grzanpol, ASMKO-BIS s.c. oraz P&W Bridge Sp z o.o. W tym roku Kapituła Nagrody zdecydowała się nagrodzić firmy działające w branży handlu i usług. Market Intermarche w ubiegłym roku utworzył najwięcej nowych miejsc pracy. Lodziarnia Karolczyk jest natomiast znakomitym przykładem wielopokoleniowej firmy rodzinnej, która na stałe wpisała się w krajobraz Bukowna. To pokazuje, że nasze Miasto "nie tylko przemysłem stoi" – mówi Marcin Cockiewicz, członek Kapituły Nagrody Gospodarczej Burmistrza Miasta Bukowno.

 


Drukuj


Biuletyn Informacji Publicznej

Podatki Lokalne 2018

Rewolucja Smieciowa w Bukownie
Młodziezowa Rada Miejska w Bukownie

Jak palić czysto węglem i drewnem?
 
Kryta plywalnia zaprasza...

PRZEWODNIK PO SZLAKACH TURYSTYCZNYCH GMINY BUKOWNO
ATRAKCYJNE DOFINANSOWANIE NA ZMIANĘ SPOSOBU OGRZEWANIA
NIEODPLATNA POMOC PRAWNA
 
DNI BUKOWNA 2017

Zapraszamy na KORTY TENISOWE

Rozwój infrastruktury turystycznej Miasta Bukowno jako element tworzenia ponadlokalnego produktu turystycznego
 
1 procent Twojego podatku

JAWOR - Program pozyczkowy dla osób fizycznych na termomodernizacje budynkow jednorodzinnych
Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza
Zmiana nazw ulic w Bukownie
 
Komunikator SISMS dla Mieszkańców Powiatu Olkuskiego

Malopolskie.PL
 
Gminna Ewidencja Zabytków Miasta Bukowno
Basen MOSiR zaprasza...

Wymiana zrodła c.o.
 
Inwentaryzacja i waloryzacja przyrodnicza terenu położonego w gminie Bukowno
Nad Biala Przemsza
WOSP - XXIII FINAŁ
HotSpot.Bukowno - Bezprzewodowy darmowy dostęp do internetu
Œrodowisko bez BARSZCZU SOSNOWSKIEGO


Odwiedzin: 2557846


CEIDG Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnoœci Gospodarczej
1 procent Twojego podatku

WOSP - XXIII FINAŁ
Hotspot Bukowno
Biuletyn Informacji Publicznej
Z Burmistrzem przez Skype
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Krajowa Administracja Skarbowa (KAS)
System Informacji o Srodowisku
Program Profilaktyki RAKA SZYJKI MACICY
Program Wczesnego Wykrywania RAKA PIERSI

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Małopolskiego
Serwis Samorządowy PAP
Portal Samorządowy
Internetowy Dziennik Ustaw
Internetowy Monitor Polski
Kryzysowy Telefon Alarmowy UM w Bukownie

Miejski Osrodek Pomocy Spolecznej w Bukownie
Aktualnoœci MBP

Aktualnoœci MOK
MOSiR BUKOWNO

Bukowno on Twitter
Bukowno on Google+
Bukowno on Facebook
Bukowno on YouTube