strona główna | mapa strony | kontakt | wstecz startuj z nami | dodaj do ulubionych | English versionEnglish versionDeutsch
2018-03-21 Środa, Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira BIP Bukowno on Facebook Bukowno on Google+ Bukowno on Twitter
 wszędzie  w aktualnościach  w archiwum
  Wydarzenia

2016.11.10 - 20-letnia Kasia Szklarczyk z Bukowna w drodze po koronę Najpiękniejszej Polki.

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na ponad 80-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. W 2016 roku konkurs wraca po kilkuletniej przerwie. Tegoroczna Miss Polonia będzie m.in. reprezentowała nasz kraj w wyborach Miss Universe 2016 na Filipinach, a na królową czeka wyjątkowe trofeum – nowa korona, specjalne zaprojektowana z myślą o Miss Polonia.

 

Gala Finałowa odbędzie się 12 listopada o godz. 20.00 w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku nad Jeziorem Zegrzyńskim. Transmisja internetowa dostępna będzie na stronie internetowej: www.misspolonia.com.pl.

 

W tym roku wśród 20 najpiękniejszych Polek aspirujących do tytułu Miss Polonia 2016 znajduje się 20-letnia KASIA SZKLARCZYK z Bukowna.

 

Można wesprzeć Kasię w walce o koronę wysyłając na jej kandydaturę SMS treści MISSPOLONIA.16 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT/sms).

 

 

Kasia kilka słów o sobie: Jestem studentką I roku weterynarii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Od siedemnastego roku życia pracuję jako modelka, dzięki czemu mogę robić to, co kocham - zwiedzać świat i poznawać inne kultury. W przyszłości chciałabym otworzyć własną klinikę weterynaryjną, by połączyć moją miłość do zwierząt z chęcią niesienia pomocy innym. Moim hobby jest sport, a szczególnie siatkówka, którą trenowałam przez 6 lat w szkole sportowej. Uwielbiam również gotować zdrowe posiłki dla swoich bliskich oraz zachęcać ich do wspólnej aktywności fizycznej :). Niedawno wróciłam do swojej pasji z dzieciństwa - jazdy konnej. W wolnych chwilach lubię czytać książki o rozwoju duchowym i osobowym. Znam język angielski i rosyjski.

 

 

Wzięłam udział w Konkursie Miss Polonia 2016 ponieważ... nie wykorzystałam swojej szansy, gdy jako Miss Nastolatek Małopolski 2012 zrezygnowałam z wystąpienia w ogólnopolskim finale konkursu. Powodem były Mistrzostwa Polski Kadetek w piłce siatkowej, które odbywały się w tym samym czasie. Wtedy postawiłam na sport i wraz z drużyną wywalczyłyśmy brązowy medal. :)

 

 

Idealna Miss toMiss World 2014 Rolene Strauss - kobieta, która jest zarówno piękna na zewnątrz jak i wewnątrz. Rolene jest studentką medycyny, a jej życiową misją jest niesienie pomocy chorym kobietom w RPA. Pragnie wykorzystać wszystkie możliwości jakie otrzymała, aby inspirować, kochać, dawać nadzieję i pomagać innym.

 

 

Inspiruje mnieMartyna Wojciechowska, która jest kobietą sukcesu; realizuje w życiu swoje największe pasje i ma odwagę pokonywać wszelkie bariery. Jest piękną, silną kobietą, a przede wszystkim ma ogromne serce - pomaga ludziom w potrzebie m. in. wsparła budowę nowej kliniki hematologii dziecięcej - Przylądka Dobrej Nadziei. W swojej książce „Przesunąć horyzont” pokazuje, że nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach warto walczyć o siebie i spełniać swoje marzenia.

 

Inspiruje mnie również moja starsza siostra Ania, która jest najbardziej ambitną i wartościową osobą jaką znam. Zawsze dąży do wyznaczonych celów. Chętnie służy innym pomocą oraz ceni dobro swoich bliskich ponad wszystko. Jest moich aniołem stróżem, wspiera mnie w trudnych sytuacjach oraz pomaga w podejmowaniu życiowych wyborów.

 

 

Moim największym marzeniem jest... aby być szczęśliwą. Może brzmieć to banalnie, ale na szczęście składa się wszystko to, co dla mnie w życiu jest najważniejsze: zdrowie, rodzina, miłość, sukcesy i spełnienie zawodowe. Jednym z moich marzeń jest także odbycie praktyk weterynaryjnych w rezerwacie dzikich zwierząt w Afryce bądź Ameryce Południowej.

  

 

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... wszystko co robię, robię w stu procentach, oddaję temu całe serce. Jestem osobą ambitną, otwartą na świat, empatyczną i nie bojącą się wyzwań. Wierzę, że przy właściwym podejściu i samozaparciu można wiele osiągnąć. Nie ma bowiem w życiu rzeczy niemożliwych. Chciałabym również pokazać młodym kobietom, że do wszystkiego można dojść ciężką pracą. Warto zawalczyć o siebie, swoje marzenia i wykształcenie.

 

 fot. Instagram: @kasiaszklarczyk


Drukuj


Biuletyn Informacji Publicznej

Monografia Miasta DZIEJE BUKOWNA

Wybory Samorzadowe 2018
 
NIEODPLATNA POMOC PRAWNA
 
Podatki Lokalne 2018

Rewolucja Smieciowa w Bukownie
Młodziezowa Rada Miejska w Bukownie

NIEODPLATNA POMOC PRAWNA
 
Jak palić czysto węglem i drewnem?
 
Kryta plywalnia zaprasza...

PRZEWODNIK PO SZLAKACH TURYSTYCZNYCH GMINY BUKOWNO
ATRAKCYJNE DOFINANSOWANIE NA ZMIANĘ SPOSOBU OGRZEWANIA
DNI BUKOWNA 2017

Zapraszamy na KORTY TENISOWE

Rozwój infrastruktury turystycznej Miasta Bukowno jako element tworzenia ponadlokalnego produktu turystycznego
 
1 procent Twojego podatku

JAWOR - Program pozyczkowy dla osób fizycznych na termomodernizacje budynkow jednorodzinnych
Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza
Zmiana nazw ulic w Bukownie
 
Komunikator SISMS dla Mieszkańców Powiatu Olkuskiego

Malopolskie.PL
 
Gminna Ewidencja Zabytków Miasta Bukowno
Basen MOSiR zaprasza...

Wymiana zrodła c.o.
 
Inwentaryzacja i waloryzacja przyrodnicza terenu położonego w gminie Bukowno
Nad Biala Przemsza
WOSP - XXIII FINAŁ
HotSpot.Bukowno - Bezprzewodowy darmowy dostęp do internetu
Œrodowisko bez BARSZCZU SOSNOWSKIEGO


Odwiedzin: 2597954


CEIDG Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnoœci Gospodarczej
1 procent Twojego podatku

WOSP - XXIII FINAŁ
Hotspot Bukowno
Biuletyn Informacji Publicznej
Z Burmistrzem przez Skype
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Krajowa Administracja Skarbowa (KAS)
System Informacji o Srodowisku
Program Profilaktyki RAKA SZYJKI MACICY
Program Wczesnego Wykrywania RAKA PIERSI

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Małopolskiego
Serwis Samorządowy PAP
Portal Samorządowy
Internetowy Dziennik Ustaw
Internetowy Monitor Polski
Kryzysowy Telefon Alarmowy UM w Bukownie

Miejski Osrodek Pomocy Spolecznej w Bukownie
Aktualnoœci MBP

Aktualnoœci MOK
MOSiR BUKOWNO

Bukowno on Twitter
Bukowno on Google+
Bukowno on Facebook
Bukowno on YouTube