strona główna | mapa strony | kontakt | wstecz startuj z nami | dodaj do ulubionych | English versionEnglish versionDeutsch
2018-02-23 Piątek, Imieniny: Damiana, Romana, Romany BIP Bukowno on Facebook Bukowno on Google+ Bukowno on Twitter
 wszędzie  w aktualnościach  w archiwum
  Wydarzenia

2017.06.22 - Dni Bukowna 2017 - Nasze Miasto ma 55 lat!

 

 Dni Bukowna 2017

 Nasze Miasto ma 55 lat!

 

 

Na pierwszy weekend wakacji przypadną tegoroczne Dni Bukowna. Już od piątku 23 czerwca czynne też będą basen rekreacyjny MOSiR i spływ kajakowy rzeką Sztołą. A w sobotę i niedzielę znakomitą zabawę na stadionie MOSiR zapewnią zaproszeni artyści.

 

Dwudniowe święto na stadionie bukownieńskiego MOSiRu kusić będzie naszych Mieszkańców i przybyłych Gości wieloma ciekawymi i różnorodnymi propozycjami. Nie zabraknie koncertów gwiazd estrady, występów uzdolnionych dzieci i młodzieży, będzie wesołe miasteczko i szereg innych atrakcji. W sobotę wydarzeniem wieczoru będzie z pewnością koncert legendarnego zespołu Dżem. Niedzielne popołudnie i wieczór upłyną w niezwykle popularnych ostatnio rytmach dance.

 

 

Dni Bukowna od lat są też okazją do nagradzania najlepszych firm działających w naszym Mieście. Wręczenie tegorocznych Róż Biznesu odbędzie na piątkowej Gali, upamiętniającej Jubileusz 55-lecia nadania Bukowna praw miejskich. Dojdzie tam również do podpisania wyjątkowego porozumienia o współpracy pomiędzy nadmorską Gminą Ustka, a Miastem Bukowno. Zapoczątkowana w ubiegłym roku współpraca pomiędzy naszymi samorządami nabierze teraz już formalnego charakteru.

 

Sceniczne atrakcje Dni Bukowna rozpoczną się w sobotę o godzinie 16.00 tradycyjnym występem dzieci z Miejskiego Przedszkola. Po nich na ze swoim programem wystąpi zespół „Pomorzacy”, nasi Goście z Ustki, a także młodzi adepci ze szkoły tańca „Marengo” i sekcji baletowej MOK-u.

 

O 19.00 na estradzie pojawi się Stefano Terrazzino ze swom tanecznym show i koncertem największych włoskich  hitów. Po nim o godz. 20:30 swoje największe przeboje przypomni Jacek Stachursky (godz. 20:30), a o 22.00 na scenie zagości gwiazda wieczoru – prawdziwi giganci polskiej sceny muzycznej - zespół Dżem. Zwieńczeniem pierwszego dnia Dni Bukowna będzie pokaz sztucznych ogni.

 

 

W niedzielę już o 15:00 na scenie zaprezentują się uczniowie z Zespołów Szkół nr 1 i nr 2, a po nich zobaczymy występy młodych artystów z sekcji wokalnej MOK, Studia Efendi Clue oraz sekcji Fitness&Dance działającej przy TKKF Gwarek. O godz. 16:50 na stadionie odbędzie start honorowy XV Ogólnopolskiego Biegu Uliczny o Puchar Burmistrza Bukowna, a od 17.00 na scene trwać będzie SENIORIADA w wykonaniu Chóru „Animato”, Kapeli „Bukowiacy” oraz Zespół Ludowy „Spod Buczyny”.

 

 

Blok koncertowy drugiego dnia naszej imprezy utrzymany będzie w rytmach muzyki tanecznej. Najpierw o 18:30 wystąpi zespół Bayera, a o 20.00 na scenie zagości znany z telewizyjnego programu „Twoja twarz brzmi znajomo” Paweł Jasionowski wraz zespołem Masters. Ostatnim akcentem niedzielnego programu estradowego będzie występ niezwykle popularnego ostatnio C-BooL’a, który zaproponuje uczestnikom Dni Bukowna taneczną zabawę w rytm swoich największych przebojów.

 

 

Na najmłodszych czekać będzie oczywiście „odlotowe” wesołe miasteczko, swoje wizyty z pokazami dla najmłodszych zapowiedzieli też motocykliści i samurajowie, natomiast dla miłośników gier komputerowych przygotowana będzie nie lada niespodzianka.

 

 

Impreza pod nazwą "Wakacyjne Super Game e-sport w Bukownie" przez dwa dni gromadzić będzie swych uczestników w specjalnie przygotowanym komputerowym miasteczku, gdzie na najnowocześniejszym sprzęcie komputerowym  odbywać się będą turnieje e-sportowe (gry: FIFA 17 oraz League of Legends).

 

Serdecznie zapraszamy.


Drukuj


Biuletyn Informacji Publicznej

Monografia Miasta DZIEJE BUKOWNA

NIEODPLATNA POMOC PRAWNA
 
Podatki Lokalne 2018

Rewolucja Smieciowa w Bukownie
Młodziezowa Rada Miejska w Bukownie

NIEODPLATNA POMOC PRAWNA
 
Jak palić czysto węglem i drewnem?
 
Kryta plywalnia zaprasza...

PRZEWODNIK PO SZLAKACH TURYSTYCZNYCH GMINY BUKOWNO
ATRAKCYJNE DOFINANSOWANIE NA ZMIANĘ SPOSOBU OGRZEWANIA
DNI BUKOWNA 2017

Zapraszamy na KORTY TENISOWE

Rozwój infrastruktury turystycznej Miasta Bukowno jako element tworzenia ponadlokalnego produktu turystycznego
 
1 procent Twojego podatku

JAWOR - Program pozyczkowy dla osób fizycznych na termomodernizacje budynkow jednorodzinnych
Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza
Zmiana nazw ulic w Bukownie
 
Komunikator SISMS dla Mieszkańców Powiatu Olkuskiego

Malopolskie.PL
 
Gminna Ewidencja Zabytków Miasta Bukowno
Basen MOSiR zaprasza...

Wymiana zrodła c.o.
 
Inwentaryzacja i waloryzacja przyrodnicza terenu położonego w gminie Bukowno
Nad Biala Przemsza
WOSP - XXIII FINAŁ
HotSpot.Bukowno - Bezprzewodowy darmowy dostęp do internetu
Œrodowisko bez BARSZCZU SOSNOWSKIEGO


Odwiedzin: 2579158


CEIDG Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnoœci Gospodarczej
1 procent Twojego podatku

WOSP - XXIII FINAŁ
Hotspot Bukowno
Biuletyn Informacji Publicznej
Z Burmistrzem przez Skype
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Krajowa Administracja Skarbowa (KAS)
System Informacji o Srodowisku
Program Profilaktyki RAKA SZYJKI MACICY
Program Wczesnego Wykrywania RAKA PIERSI

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Małopolskiego
Serwis Samorządowy PAP
Portal Samorządowy
Internetowy Dziennik Ustaw
Internetowy Monitor Polski
Kryzysowy Telefon Alarmowy UM w Bukownie

Miejski Osrodek Pomocy Spolecznej w Bukownie
Aktualnoœci MBP

Aktualnoœci MOK
MOSiR BUKOWNO

Bukowno on Twitter
Bukowno on Google+
Bukowno on Facebook
Bukowno on YouTube